PÍŠETE MI...

 

Dobrý večer Lucie,

moc Vám děkuji za rychlou odpověď a hlavně za její obsah :o). Je to úplné pohlazení po duši, takže děkuji všem "silám", které Vás odvedly od zubařského křesla :o). Přesně jste pochopila, co cítím, navíc jen z mailu, to je obdivuhodné. 
Svými slovy jste mě krásně uklidnila.
Hned si jdu Váš mail vytisknout a budu ho s sebou pořád nosit a příležitostně číst.
Ani není třeba doplňujících dotazů, máte opravdu dar vystihnout věc napoprvé :o), moc děkuji a mějte hezký večer.
Jana 
 
 
 
Dobrý den Lucko,
diky za Váš email - četla jsem Váš článek a máte pravdu, je to tak!
Je ulevující si přečíst, že to nemam řešit a nechat být... A ne se snažit na celý svět usmívat a dělat, že je vše děsně v pohodě a hrát divadlo. Je to úleva se prostě přijmout i se špatnou náladou. 
Vidím, že Vaše práce má smysl - povzbudíte mnoho lidí! Jako nyní zrovna mě ve špatné chvíli! Děkuji z celého srdce za to. I pár vět mi pomohlo více než tisíce rad psychologů...
Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů!
Štěpánka

 

 

Milá Lucko, chtěla bych Ti tímto poděkovat za další velmi přínosný a dobře zpracovaný e - book. Tvé rady, jak se vyznat ve svým myšlenkách, pocitech a náladách zcela přirozenou cestou, mi moc pomohly. Těším se na další tvůj příspěvek.

Soňa

 

 

Dobrý večer,

ďakujem Vám za e-book, aj za milý darček.

Oba e-booky som už prečítala, obidva sa mi veľmi páčili a určite sa k nim budem vracať. Súhlasím s tým, že najlepšie veci prichádzajú samé, príkladom je aj Váš e-book NEJLEPŠÍ VĚCI PŘICHÁZEJÍ SAMY, ktorý mi "prišiel sám" ;-)

Prajem Vám krásny večer.

Veronika 

 

 

Dobrý den Lucie,

moc Vám děkuji za e-book, je úžasný.

Konečně jsem pochopila, že nejsem nešťastná z toho, jak se to děje, ale z toho jak o tom přemýšlím. Vzhledem k tomu, že jsem hodně velká hlavovka, tak je to velká výzva přestat o spoustě věcí přemýšlet a zaměřit se na to být šťastná tady a teď a přestat to hledat v okolí. Jsou dny kdy to jde a dny (jako jsou tyto)kdy to nejde ale vůbec (ať už se to týče pozitivního myšlení tak i nechat věci být a jenom plout, snažit se přestat to ovládat, protože bych to tak ráda takto). I tyto stavy ke mně patří takže se snažím být na sebe hodná. Ono to sluníčko zase vyjde z pod těch mých mráčků (myšlenek), jenom na sebe a situaci netlačit, nesnažit se to mít podle sebe. Protože i kdyby to tak bylo stejně bych nebyla šťastná a naplněná. Takže začít dělat věci pro sebe a přestat si spoustu věcí vyčítat. Hodně velká lekce.

Moc děkuji za krásné aha momenty.

Martina

 

 

Jasné, klidné, moudré, vlídné, přímé, přitom jemné... Pod ty myšlenky o síle přítomného okamžiku bych se podepsala. I pod jiné :)

Petra

 

 

Piju kafe a cítím se šťastná. Kdybych si pravě nedočetla tvojí Pravdu o štětsí, tak si to ani neuvědomím.Je to moc hezky napsané a velmi upřímné. Je to naprostá pravda. Vypadá to, že jsi to psala mne na míru. Opět mě to velmi dojalo:)! Musí se v tom najít každý. S.

 

 

Dobrý večer Lucko :)

 
děkuji za krásné zamyšlení, nejvíce jsem se zarazila u povšimnutí, jak fungují malé děti. Já sama prošla klasickou výchovou, neustále se podvědomě ohlížím, jestli to co dělám, se někomu líbí/nelíbí, jestli se zavděčím těm okolo. Vědomě se snažím na tom pracovat, ale jde to ztuha. Ve stresových situacích naskakuje ten podvědomý vzorec.
 
Mám 3-letého syna, často se na něj zlobím, že si nesmí bez dovolení hrát s .... Teď to vidím z jeho strany, nedělá to schválně, ale on stále nechápe co po něm chci, nerozumí, proč by se měl nechat omezovat. Možná mě rozčiluje právě ta lehkost, s jakou se on rozhoduje, protože já sama si to nedovolím. Měla bych se od něj vlastně učit, jak dát najevo, co chci já :) A pak se s ním domluvit a najít řešení, abychom byli spokojení a šťastní oba dva.
 
Děkuji, že vnášíte do našich životů nové myšlenky :)
 
Zdravím, Hanka
 
 
 
 
Dobrý den milá paní Lucie,
moc děkuji za "Pravdu o štěstí", je napsána tak výstižně a krásně, že jsem ji hned vytiskla a čtu si ji několikrát denně. Někde v podvědomí tuším, že vnitřní spokojenosti člověk docílí jen tím, že se zabývá přítomným okamžikem, nemyslí na minulost a neobává se budoucnosti. Jen se to budu muset trochu naučit :o).
Mějte se moc hezky, ještě jednou děkuji a fandím Vám, že jste i přes náročné, šestileté studium medicíny začala dělat něco jiného, pro nás čtenářky velmi užitečného a krásného :o)
J.

 

 

 

Vážená Luci,
ráda bych Vám z celého srdce poděkovala za Vaše cenné ebooky. Mají neskonale vysokou hodnotu. Jsou pravdivé, praktické, stručné a výstižné. Na nic si nehrají a přesto mají, co říci. Neustále se k nim vracím a hodně mě obohacují. Díky Vám, jsme pochopila menstruační cykličnost a zbavila se bolestivé menstruace. Uvědomila jsem si, že změny v mém chování, energii i myšlení jsou naprosto normální a dokonce jsou v nich ukryty poklady. Díky Vám se stal můj život šťastnějším. Děkuji za to co děláte, má to velký smysl.

S úctou Jaruš.
 

 

 

Luci, nádherný e-book, úplně jste vystihla, co teď momentálně řeším. Po přečtení mi došlo, že člověk nevěří sám sobě, věří svým myšlenkám nebo okolí, které nám říká, jací máme být, na co si dávat pozor a v čem se máme změnit. Také to, že spoustu věcí v sobě držíme a snažíme se druhé straně vyhovět. Po přečtení kapitoly vztahy mi to došlo.

Mějte se moc krásně a ještě jednou moc děkuji.

Martina

 

 

 

 

"Luci, děkuju moc za tvůj krásný e-book:) Je perfektní, profesionální a milý! Nádhera!:) "

Jitka Nesnídalová

 

 

 

"

Hezký večer Lucko.

Právě si srovnávám myšlenky a díky Vám nabírám na jistotě, že důležité je to, co cítím já a musím se rozhodovat za sebe a ne podle ostatních, abych se zavděčila. Jste úžasná v tom, co děláte, moc Vám děkuji. Je spousta žen, které potřebují otevřít oči, ale také těch, které je už otevřely, ale stejně potřebují připomínat dobré rady a občas "nakopnout"

Dnes se mi snad bude už lépe spát. Přeji vám dobrou noc!"

Hanka

 

 

"Luci, ráda bych poděkovala za Vaše stránky. Jsou moc fajn, ráda si pročtu Vaše články, zamýšlím se nad nimi, často mi přinesou podnětné myšlenky!

Děkuji! Má smysl, co děláte."

Andrea D.

 

 

"Milá Lucie,
moc ráda si čtu Vaše články, které dostávám e-mailem. Tento poslední se mi moc líbil. Zase mi otevřel oči a ukázal co je podstatné.

Děkuji za to, co děláte!"

Silvie

 

 

 

"Dobrý den Lucie,

děkuji vám za zaslání vašeho ebooku a také za vše, co děláte.

Myslím si, že spoustu žen podpoří a že jim pomůže najít správný směr.

Přeji hodně spokojených čtenářek.

Ať se vám daří."

Zdeňka

 

 

Lucko, chtěla bych Ti pogratulovat k Tvým úžasným inspirujícím článkům. Moc děkuji za zasílání pravidelných emailů, zrovna Tvůj dnešní článek mi padl do noty. Tvůj web je pro mě inspirací.

Přeji hodně úspěchů, měj se moc hezky.

Zdraví, Eva

 

 

"Milá Lucie, čtu Váš e-book, a je báječný! Je tam spousta informací, které pomáhají. Moc bych přála každé ženě, aby se s ním seznámila, měla jej po ruce a mohla tak více porozumět své duši, tělu a srdíčku. Moc Vám děkuji za vše, co děláte! "

Marcela

 

Chcete také přidat příspěvek? Napište! Děkuji